Збогати ја нарачката...

Пилчино салата

пилешко месо, домати, кромид, краставица, костарика сос, фурнаринки

270 ден
SALE
Coca Cola 0.45l
100 ден
Костарика сендвич

кашкавал, печурки, шунка, маслинки, свински врат, кулен, павлака, марула, кечап и мајонез

310 ден
SALE